Noclegi u Steni / kwatery agroturystyczne

Dane teleadresowe
adres: Skawica, 34-221 Skawica
woj. małopolskie
Zobacz na mapie
telefon: (33) 877 53 xxx Pokaż numer
email: Wyślij email
ocena: Brak | Dodaj opinię
Zapraszamy

Przyjeżdżając do Suchej Beskidzkiej w celu usunięcia ząbków pod narkozą musisz odwiedzić Skawicę, ponieważ to tutaj wykonywane są protezy, na drugi dzień po zabiegu. Zapraszamy na nocleg do naszego domu, ponieważ usytuowany jest on blisko protezowni - 5 minut pieszo. Noclegi można zamawiać telefonicznie.

Serdecznie zapraszamy również jeżeli chcesz w miłej, rodzinej atmosferze spędzić czas w górach. Wstąpisz raz a na pewno to powtórzysz. Takich mamy gości, że wracają do nas. Musisz to zobaczyć na własne oczy. Wstąp i zobacz. Budynek znajduje się w Skawicy Centrum, prawie przy głównej drodze prowadzącej w stronę Zawoi, w uliczce obok szkoły. Niedaleko znajduje się Ośrodek Zdrowia, Kościół i przystanek autobusowy. Zakupy można robić na miejscu.

Oferta

W moim domku zimą jest bardzo ciepło. Jest kuchnia z pełnym wyposażeniem, tj. piec gazowy do gotowania, lodówka, garnki, szklanki, garnek elektryczny. Latem wykorzystujemy elektryczny przepływowy ogrzewacz wody, tak że ciepłej wody nigdy nie brakuje - jest całą dobę.
W domu na piętrze znajdują się:
 • dwa duże pokoje z telewizorami i wyjściami na balkon,
 • kuchnia z całym wyposażeniem i przedmiotami potrzebnymi do przyrządzania posiłków,
 • obok pokoi piękna, duża łazienka - długa na 4, a szeroka na 3 metry.

Na parterze mamy dwa pokoje dla tych, którzy nie lubią chodzić po schodach. Może w nich mieszkać 10 osób. Jest tam wyposażenie: piec gazowy do gotowania, lodówka, garnek elektryczny do ciepłych napojów, telewizor, garnki, szklanki itp. Tylne wyjście prowadzi do ogrodu. Na parterze planuję wybudowanie kominka, umilającego odpoczynek. Do mieszkania prowadzą odzielne wejścia aby nie krępować gości. Obok domu znajduje się plac umożliwiający parkowanie samochodów z bramą zamykaną na noc. Mamy też rowery do wypożyczenia, leżaki, stoliki na balkonach, krzesełka.

Na życzenie wypoczywających serwowane są posiłki na zamówienie. Może być podany tylko obiad, samo śniadanie lub wyłącznie kolacja. Smaczne, domowe posiłki wydawane są w pięknym salonie.

Serwowanie posiłków:
 • zupa w wazie,
 • drugie danie na półmiskach,
 • sałatki do obiadu robione świeże (nie ze słoików), pod dostatkiem, podawane w salaterkach.

Atrakcje

W moim ogródku znajdują się:
 • altanka z ławeczkami i leżanką, na których można wypocząć, poleżeć na świeżym powietrzu,
 • huśtawka dla dzieci,
 • oczko wodne z fontaną, w nocy oświetlone,
 • gril, na którym można piec wszelkiego rodzaju smakołyki,
 • ławeczki oraz stoliki, przy których można się zrelaksować popijając kawkę lub herbatkę.
Turystyka i wypoczynek:
 1. Ze Skawicy prowadzi Szlak Papieża Jana Pawła I na Halę Krupową, z której można urządzić pieszą wędrówkę na Przełęcz Krowiarki do Zawoi. A z Krowiarek można dojść przez Sokolicę (1367 m) i Kępę (1521 m) na Babią Górę (1725 m) lub zwiedzając Mokry Stawek do schroniska na Markowych Szczawinach (1408 m).
 2. Początek Zawoi znajduje się w odległości 3 km od mojego domku, ale z uwagi na to, że jest to najdłuższa wioska, ciągnie się 18 km. Zimą w Zawoi działają wyciągi narciarskie, można więc poszusować na deskach snowboardowych i nartach. Wyciągi są przystosowane dla początkujących oraz dla małych dzieci, nawet od 3-5 lat. Jest również duży wyciąg Mosorny Groń przeznaczony dla dorosłych.
 3. Ze Skawicy można zwiedzać różne okolice, na przykład słyne Wadowice Jana Pawła I, gdzie się urodził - samochodem 0,5 godz. Do Zakopanego lub do Krakowa dojedziemy w 1 godzinę. W pobliżu znajduje się wiele mniejszych zakątków, chociażby Sucha Beskidzka, która odalona jest o 18 km.
 4. Można się wybrać na Słowację do ciepłych źródeł. Są tam baseny kryte i otwarte zasilane owymi źródłami. A przy okazji zrobić zakupy. Czas jazdy do przejścia granicznego - 1 godz, do ciepłych źródeł - 1,5 godz.
Oferujemy:
 • pokoje 2- 3- 4- 5 - osobowe
 • noclegi od 20 do 30 zł
 • 26 miejsc noclegowych
Ogłoszenie aktualizowano: 2009-09-20 15:01:50

AgroZacisze

agroturystyka Zubrzyca...
AgroZacisze to gospodarstwo agroturystycz ne położone na Orawie w Zubrzycy Górnej u... Noclegi już od 35 zł

Domek U...

agroturystyka Witów
Witam mamy do dyspozycji państwa dwa domki drewniane położone w witowie bardzo... Noclegi już od 40 zł

Agroturystyka u...

agroturystyka Poronin
Zapraszamy Państwa do naszego góralskiego domu, który jest położony w malowniczej.. . Noclegi już od 25 zł

Anna i Zdzisław...

agroturystyka Dębno
Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy do naszego przytulnego gospodarstwa. .. Noclegi już od 30 zł